• Wpisów:125
  • Średnio co: 21 dni
  • Ostatni wpis:31 dni temu
  • Licznik odwiedzin:84 961 / 2664 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Dziś możesz mieć bardzo zły dzień, ale jutro może przyjść najpiękniejszy dzień w Twoim życiu. Musisz tylko do niego dotrwać.
  • awatar veraalie: Piękne :)
  • awatar Gość: nowy rok a tu nic się nie zmienia stare ryło dalej dodawane. PO CO? PO CO SIE PYTAM?
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
"Raz mi się chce żyć, a raz po prostu kurwica człowieka trafia. Kładę się do łóżka i nie potrafię zasnąć, sam nie wiem czemu. Po prostu leżę i tyle. Gapię się w ten sufit i nie umiem niczego zrozumieć. I jest jakoś tak… Tęskno? Smętnie? Nie wiem.(…) Tylko jedną myśl ciągle gdzieś tam mam, w tej głowie. Że chcę do Ciebie."

— Mikołaj Bajorek
 

 
"Nie dzwonisz, nie piszesz, nie rozmawiasz z nią, koniec. Jeśli wiesz, że jest na imprezie albo w barze, nie idziesz tam. Mnie to zajęło jakiś rok. Szczęściarze wychodzą z tego w 2 tygodnie, 2 miesiące, 2 dni. Myślałem, że zawsze na jej widok będzie mnie skręcało, będę zazdrosny o jej nowego, ale nie. Przeszło mi. Jesienią spadły liście, zimą śnieg, (...) Minęło. Czasem kiedy myślę o tym co robiłem, ile dałem, żeby ją zdobyć, żeby mnie kochała, myślę o tym i jest mi wstyd." — "Wyśnione miłości" (2010)
 

 
"Jak byłem małym dzieckiem, wszystko czułem, ale nic nie wiedziałem. Teraz wszystko wiem i nic nie czuje."

— Jerzy Kosiński
 

 
"Kiedyś początek nowego roku zdawał mi się początkiem wszystkiego. Miałam wrażenie, że ten rok absolutnie wszystko zmieni, że nastąpią przełomy, które odmienią mnie i moje życie. Ale, jak teraz o tym myślę, nigdy tak naprawdę nie wiedziałam, jak właściwie miałoby to moje zmienione życie wyglądać... Czego po tej nagłej, czarodziejskiej zmianie (która, oczywiście, była niemożliwa), oczekiwałam.
Teraz już nie oczekuję, ale mam nadzieję, na dobre zdarzenia, dobre rzeczy i dobrych ludzi na swojej drodze. To oczywiście nie odmieni mojego życia, nie zlikwiduje stanów smutku, i wielu innych rzeczy, ale może uczyni je łatwiejszym".

Iwona Czapla
 

 
Weszłam do pokoju, zamknęłam się w nim
i w sobie chyba też.
 

 
Kiedy lecisz samolotem, dostajesz wyraźną instrukcję, żeby w razie potrzeby najpierw założyć maskę sobie, a dopiero potem innym, którzy mogą potrzebować pomocy. To jest jedna z najlepszych życiowych porad. Nie pomożesz nikomu, jeśli samemu nie jesteś w pełni sił. — Riennahera
 

 
(…) ja teraz chciałabym pobyć trochę sama. Nauczyć się czegoś, poznać nowych ludzi, zrozumieć. Siebie zrozumieć, złość i zdenerwowanie. Bo ja czuję się podenerwowana na okrągło. Jak nie dom, to szkoła, to podwórko, to dzielnica. No normalnie, jak patrzę na te tłumy, to mi słabo. Chodzę z głową w dół, bo niechybnie bym kogoś na drugi świat posłała z tej wściekłości w oczach. Daruj, Matko Boża, ale albo kogoś zajebię, albo się uspokoję jakoś. Na pewno.
— Sylwia Chutnik “Kieszonkowy atlas kobiet”
 

 
to
że przestałem dzwonić
i czekać na
jakikolwiek znak
od ciebie
nie oznacza
że przestałem cię kochać
nadal
czasami mi się śnisz
po nocach
po prostu
nasza relacja była toksyczna
i raniła mnie
dorosłem
by zrozumieć
że trzeba
postawić miłość do siebie
wyżej
niż miłość do kogoś innego
marta masłyk
 

 
"Kto wie, czy rano nie występuje najgorszy rodzaj depresji, polegającej na całkowitym odrzuceniu tego, co ma się dopiero stać. Nie budzimy się, nie wstajemy, nie podejmujemy starań o dobry dzień."
— Sylwia Chutnik
 

 
Nie pozwól, aby ktoś ranił twoje serce. Kopał po duszy. Teraz musisz pomyśleć o sobie. To twój czas. Jesteś silna. Szybko się zagoisz. Cała przyszłość przed tobą. Myśli i marzenia, które możesz spełniać. Daj sobie szansę. Nie upadaj. Nie łam nadziei.
- Kaja Kowalewska / Bóg strzelił gola
Najwyższa pora wszystko zmienić.
 

 
"Znasz to uczucie, że jesteś w jakimś miejscu i pytasz sam siebie, co tu robisz? Ze mną jest tak cały czas, skręca mnie, żeby sobie pójść. Z każdego miejsca, w którym jestem, do innego. To nie ma końca."
— Etgar Keret
 

 
"Kiedy pijesz, to świat nadal gdzieś tam sobie istnieje, ale przynajmniej na chwilę zdejmuje ci nogę z gardła."
Charles Bukowski
 

 
Jak to nazwać
Kiedy chce Ci się płakać, a nie możesz?
Kiedy roznosi Cię gniew, ale jesteś spokojny?
Kiedy smutek rozrywa Ci serce, ale wciąż się uśmiechasz
 

 
Wpis tylko dla właściciela minibloga

Wpis prywatny. Może go zobaczyć tylko właściciel minibloga.

 

 
Czemu raniłem kiedy chciałem kochać
Mi sugerowały by się nachlać te jej szklanki w oczach
 

 
miks koksu psychotropów alko i zoranej psychy
Ci wprost rozsadzał łeb a ja zawsze byłem przy tym
  • awatar Gość: łojej znowu bezczelnie ryja dodaje :(
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Człowiek płacze i rozpacza tylko wtedy, kiedy ma jeszcze nadzieję. Kiedy nie ma żadnej nadziei, rozpacz przybiera postać straszliwego spokoju.
— Maria Dąbrowska “Dzienniki 1914-1945
 

 
Nie mam już cierpliwości do pewnych rzeczy, nie dlatego, że stałam się arogancka, ale po prostu dlatego, że osiągnęłam taki punkt w moim życiu, gdzie nie chcę tracić więcej czasu na to, co mnie boli lub mnie nie zadowala. Nie mam cierpliwości do cynizmu, nadmiernego krytycyzmu i wymagań każdej natury.
Straciłam wolę do zadowalania tych, którzy mnie nie lubią, do kochania tych, którzy mnie nie kochają i uśmiechania się do tych, którzy nie chcą uśmiechnąć się do mnie. Już nie spędzę ani minuty na tych, którzy chcą manipulować. Postanowiłam już nie współistnieć z udawaniem, hipokryzją, nieuczciwością i bałwochwalstwem.
— José Micard Teixeira
  • awatar Gość: Strasznie grube owiewki, szykujesz się na duże opady śniegu?
  • awatar archivum: @gość: trzeba nadrobic
  • awatar Gość: oho dawno nie było to tera facjata w podwójnej odsłonie hłehłehłe
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›