• Wpisów:81
  • Średnio co: 33 dni
  • Ostatni wpis:wczoraj, 14:01
  • Licznik odwiedzin:87 398 / 2778 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
  • awatar eMGie: To jak to jest? :D
  • awatar Gość: 7 miliardów ludzi, czy ktoś za Tobą tęskni? Jakież to szczęście mieć przy sobie kogoś, kto kocha i kogo się kocha :)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Odpuszczam.
Będzie mi Ciebie brakowało.
Trzymaj się, żegnaj.
  • awatar Gość: Ale za włosiska Chwycę cię I o stół Bęc bęc bęc
  • awatar archivum: @gość: Hahha To dobrze, bo juz sie bałam
  • awatar Gość: Spoko, nie ma obaw, nie widzę Twej dłoni xd
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (6) ›
 

 
Biorę na klatę tu każde wspomnienie
Mimo, że płaczę bo jestem człowiekiem
Życie to karma i jeśli mam przełknąć co wyrządziłem
To płace za siebie!
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
Over the hills and far away
A million miles from L.A.
Just anywhere away with you
I know we've got to get away
Someplace where no one knows our name
We'll find the start of something new
Just take me anywhere, take me anywhere
Anywhere away with you
Just take me anywhere, take me anywhere
Anywhere away with you
 

 
Pewnego dnia obudzisz się mała i uświadomisz sobie, ze już nie masz nawet nadziei.
Wtedy to będzie Twój mentalny koniec.
 

 
"Jak się rozstawaliśmy natychmiast brakowało tchu. Rozumiesz, jak jego nie było przy mnie, był gdzieś daleko, to mnie wszystko bolało. Dusiłam się i wszystko mnie bolało. Po tym duszeniu poznałam, że go kocham".

Jerzy Pilch "Miasto utrapienia"
 

 
Kto wie
Może to właśnie początek czegoś nowego?
 

 
Przypomnij sobie, jak pękało Ci serce, jak byłeś pewny, że już nigdy nie będziesz mógł być szczęśliwy po utracie kogoś lub czegoś, co stanowiło tak wielką wartość dla Ciebie. Czas mijał i pozbierałeś się całkiem dobrze, czyż nie tak było? Zwyczajnie łudziłem się wierząc, że bez Ciebie nie będę mógł być szczęśliwy.
— Anthony de Mello
 

 
Zawsze byłam sama i pewnie zawsze już będę, nawet jeżeli blisko jest jakiś mężczyzna. Dawno temu popełniłam ten sam błąd, który bez przerwy popełniają kobiety: myślą, że kiedy spotkają fajnego faceta, to od tej pory będą szczęśliwe, bo on się nimi zaopiekuje i zadba o wszystko. Dużo czasu zabrało mi zrozumienie, że to najbardziej samobójcza rzecz, którą można zrobić.
— Beata Pawlikowska
 

 
- Nauczyłam się żyć nie potrzebując twojego dotyku. Ostatnio nawet tylko mnie drażnił. Przywykłam, że nie mam twojego numeru i że nie czekam na wieści. Nie budzę się już myśląc o tobie i nie zasypiam w twoich objęciach. Mam inne miejsca, nawet erogenne. W tych obecnych w ogóle byś się nie odnalazł. Nie można się już we mnie przejrzeć jak w lustrze, chyba że lubisz nierówne powierzchnie. O urodzinach pamiętam jeszcze mniej, a najchętniej wcale. Pielęgnuję w sobie obojętność, ale nie nijakość. Zarzuciłbyś mi płaskość, ja tobie nicość. I choć nie ma już we mnie ani jednej dobrej myśli dla ciebie, jeśli zobaczyłabym cię szczęśliwego, chyba by mi serce pękło.
 

 
Dziś możesz mieć bardzo zły dzień, ale jutro może przyjść najpiękniejszy dzień w Twoim życiu. Musisz tylko do niego dotrwać.
  • awatar veraalie: Piękne :)
  • awatar Gość: nowy rok a tu nic się nie zmienia stare ryło dalej dodawane. PO CO? PO CO SIE PYTAM?
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
"Raz mi się chce żyć, a raz po prostu kurwica człowieka trafia. Kładę się do łóżka i nie potrafię zasnąć, sam nie wiem czemu. Po prostu leżę i tyle. Gapię się w ten sufit i nie umiem niczego zrozumieć. I jest jakoś tak… Tęskno? Smętnie? Nie wiem.(…) Tylko jedną myśl ciągle gdzieś tam mam, w tej głowie. Że chcę do Ciebie."

— Mikołaj Bajorek
 

 
"Nie dzwonisz, nie piszesz, nie rozmawiasz z nią, koniec. Jeśli wiesz, że jest na imprezie albo w barze, nie idziesz tam. Mnie to zajęło jakiś rok. Szczęściarze wychodzą z tego w 2 tygodnie, 2 miesiące, 2 dni. Myślałem, że zawsze na jej widok będzie mnie skręcało, będę zazdrosny o jej nowego, ale nie. Przeszło mi. Jesienią spadły liście, zimą śnieg, (...) Minęło. Czasem kiedy myślę o tym co robiłem, ile dałem, żeby ją zdobyć, żeby mnie kochała, myślę o tym i jest mi wstyd." — "Wyśnione miłości" (2010)
 

 
"Jak byłem małym dzieckiem, wszystko czułem, ale nic nie wiedziałem. Teraz wszystko wiem i nic nie czuje."

— Jerzy Kosiński
 

 
"Kiedyś początek nowego roku zdawał mi się początkiem wszystkiego. Miałam wrażenie, że ten rok absolutnie wszystko zmieni, że nastąpią przełomy, które odmienią mnie i moje życie. Ale, jak teraz o tym myślę, nigdy tak naprawdę nie wiedziałam, jak właściwie miałoby to moje zmienione życie wyglądać... Czego po tej nagłej, czarodziejskiej zmianie (która, oczywiście, była niemożliwa), oczekiwałam.
Teraz już nie oczekuję, ale mam nadzieję, na dobre zdarzenia, dobre rzeczy i dobrych ludzi na swojej drodze. To oczywiście nie odmieni mojego życia, nie zlikwiduje stanów smutku, i wielu innych rzeczy, ale może uczyni je łatwiejszym".

Iwona Czapla
 

 
Weszłam do pokoju, zamknęłam się w nim
i w sobie chyba też.
 

 
Kiedy lecisz samolotem, dostajesz wyraźną instrukcję, żeby w razie potrzeby najpierw założyć maskę sobie, a dopiero potem innym, którzy mogą potrzebować pomocy. To jest jedna z najlepszych życiowych porad. Nie pomożesz nikomu, jeśli samemu nie jesteś w pełni sił. — Riennahera
 

 
(…) ja teraz chciałabym pobyć trochę sama. Nauczyć się czegoś, poznać nowych ludzi, zrozumieć. Siebie zrozumieć, złość i zdenerwowanie. Bo ja czuję się podenerwowana na okrągło. Jak nie dom, to szkoła, to podwórko, to dzielnica. No normalnie, jak patrzę na te tłumy, to mi słabo. Chodzę z głową w dół, bo niechybnie bym kogoś na drugi świat posłała z tej wściekłości w oczach. Daruj, Matko Boża, ale albo kogoś zajebię, albo się uspokoję jakoś. Na pewno.
— Sylwia Chutnik “Kieszonkowy atlas kobiet”